Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Klient nasz pan

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Klient nasz pan (...) W dzisiejszych czasach, w dobie portali społecznościowych i stron do zakupu przez internet poddajemy ocenie niemalże wszystko. Wystawiamy gwiazdki w kilku stopniowej skali ocen za jedzenie w restauracji, atmosferę w pubie, przebieg transakcji dokonywanej przez internet czy (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2018/06/14

Klient nasz pan

Szkoły dla dorosłych we Wrocławiu

Artykuły wg słów kluczowych: kursy, nauka, policealne, szkoła, wykształcenie, zawodowe

Szkoły dla dorosłych we Wrocławiu (...) osoby, które swoje szkoły pokończyli już dawno temu, ale pracują w miejscach gdzie potrzebne jest wykształcenie średnie. Są to wieloletni, dobrzy i doświadczeni pracownicy, którzy swoją pracę wykonują perfekcyjnie, ale według wymogów i polityki zakładu pracy muszą mieć ukończoną szkołę (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2017/04/29

Szkoły dla dorosłych we Wrocławiu

Profesjonalne szkolenia vSphere

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Profesjonalne szkolenia vSphere (...) Aby funkcjonować na dzisiejszym rynku pracy w branży IT niezbędne jest nie tylko zdobycie odpowiedniego wykształcenia w toku studiów, lecz także poszerzanie swojej wiedzy poprzez udział w odpowiednich kursach, organizowanych specjalnie dla pracowników firm z tego działu. Pozwalają one (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2016/11/11

Profesjonalne szkolenia vSphere

Jak dobrze wykorzystać coaching?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kursy, nauka, szkolenia, wykształcenie

Jak dobrze wykorzystać coaching? (...) Jesteś początkującym menadżerem? Marzysz o własnej firmie? Wykorzystujesz coaching jako narzędzie pracy? Świetnie trafiłeś! Właśnie do osób takich, jak Ty, adresowana jest nasza oferta.Nie jest tajemnicą, że podstawą każdego udanego biznesu są umiejętności miękkie. Jednocześnie jest to dziedzina, która może wynieść każdego na szczyty, bądź zrzucić z (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2016/04/28

Jak dobrze wykorzystać coaching?

Szkolenia energetyczne - dla kogo i po co?

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

Szkolenia energetyczne - dla kogo i po co? (...) Szkolenia z zakresu szeroko rozumianej energetyki, to ważny etap w karierze zawodowej elektryka. Dzięki tym szkoleniom, elektryk może zdobyć odpowiednie kwalifikacje, firmowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich.Dlaczego to takie ważne?Pamiętajmy, że według prawa polskiego, tytuł elektryka nie jest jednoznaczny z posiadaniem stosownych uprawnień. Konieczne jest ukończenie szkoleń energetycznych, umożliwiających pracę przy określonym napięciu instalacji. (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2016/03/13

Szkolenia energetyczne - dla kogo i po co?

O remontach słów kilka

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, wykształcenie

O remontach słów kilka (...) Nieuniknionym elementem życia są różnego rodzaju zabiegi konserwacyjne i remonty, mniej lub bardziej gruntowne. Dotyczy to także mieszkania.Z reguły remont na jakiś czas wywraca nasze życie do góry nogami. Nie jest aż tak uciążliwy, jeśli dotyczy mało używanych pomieszczeń lub ma postać niewielkiego "liftingu", natomiast jeśli wkracza do kuchni, łazienki lub jest to tzw. remont generalny, może wiązać się nawet z czasową wyprowadzką z mieszkania. Nic dziwnego, że popularne stały się usługi remontowe. Sprawna ekipa remontowa potrafi zdziałać cuda i skrócić (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2015/12/15

O remontach słów kilka

Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalisty?

Artykuły wg słów kluczowych: kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalisty? (...) Egzamin gimnazjalisty to pierwszy tak ważny egzamin na drodze naukowej każdego nastolatka. Od niego zależy wybór liceum, a od nich z kolei to, czy dostaniemy się na wymarzone studia. Dlatego warto zrobić wszystko, aby poszedł nam jak najlepiej. W Internecie jest pełno porad na temat tego, jak się przygotowywać do egzaminu - począwszy od tego, co jeść, aby lepiej się uczyć, na samych pomocach naukowych skończywszy. Najważniejszy jest jednak... zdrowy rozsądek i solidnie (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2015/09/28

Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalisty?

W jaki sposób bada się opinie?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

W jaki sposób bada się opinie? (...) Jak poznać opinię wielu osób odnośnie tego samego zagadnienia? Najprostszym sposobem na pewno są takie jak badania opinii społecznej. Dzięki nim można w dość krótkim czasie i przede wszystkim niezwykle dokładnie poznać to, co wiele osób myśli na konkretny temat.Obecnie badanie opinii publicznej jest istotną kwestią w bardzo wielu branżach, (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/12/10

W jaki sposób bada się opinie?