Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Klient nasz pan

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Klient nasz pan (...) odpowiadaliście na ulicy na pytania ankieterów o konkretne produkty lub usługi? No właśnie, to wszystko środki do tego, by przeprowadzić badania marketingowe. Mnogość takich badań pokazuje, że głos konsumenta ma znaczenie, zwłaszcza w czasach kiedy nie trudno o czarny (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2018/06/14

Klient nasz pan

Ciekawy sport dla kobiet

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, rozwój, szkolenia

Ciekawy sport dla kobiet (...) Pilates to bardzo ciekawy sport, który upodobały sobie szczególnie kobiety. Swego czasu, jeszcze kilka lub kilkanaście lat temu była na niego prawdziwa moda. Choć obecnie pilates nie jest już tak chętnie uprawiane jak na przykład kettlebell czy crossfit, to wciąż istnieją jego trenerzy oraz grupy, które kilka razy w tygodniu ćwiczą pilates podczas spotkać w klubach fitness. Jest to bardzo ciekawy sport wykorzystujący elementy jogi i gimnastyki do ogólnej poprawy kondycji i sylwetki - wyjaśnia Marta z mypilatesmethods.com.Tajniki pilates są znane dopiero osobom bardzo zaawansowanych w (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2017/12/11

Ciekawy sport dla kobiet

Profesjonalne szkolenia vSphere

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Profesjonalne szkolenia vSphere (...) przystąpienia do egzaminu. Po jego zdaniu otrzymuje on odpowiedni certyfikat. Tym bardziej warto zdecydować się na odbycie takiego szkolenia IBM lub VMware. Odbycie kursu daje zarówno wiedzę, jak i umiejętności pozwalające na sprawne posługiwanie się odpowiednim oprogramowaniem, jego (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2016/11/11

Profesjonalne szkolenia vSphere

Jak dobrze wykorzystać coaching?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kursy, nauka, szkolenia, wykształcenie

Jak dobrze wykorzystać coaching? (...) się pracownikiem niezwykle wartościowym dla pracodawcy, dasz mu wyraźny sygnał do zastanowienia się nad znaczną podwyżką dla Ciebie, a także podniesiesz swoją renomę wśród kolegów po fachu. Jeśli z kolei prowadzisz biznes, pomożemy Ci wnieść się na jeszcze wyższy poziom.Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość przeprowadzanych szkoleń i warsztatów. Znamy (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2016/04/28

Jak dobrze wykorzystać coaching?

Szkolenia energetyczne - dla kogo i po co?

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

Szkolenia energetyczne - dla kogo i po co? (...) przekraczającym 1 kV.3. Szkolenie z zakresu budowy i funkcjonowania sieci, instalacji i urządzeń, zasilanych napięciem o wartości przekraczającej 1 kV.4. Szkolenie energetyczne z zakresu obsługi urządzeń energetycznych, których moc wyjściowa przekracza 50 kW.5. Szkolenie z zakresu obsługi i konserwacji urządzeń elektrotermicznych - a więc różnego rodzaju zabezpieczeń związane z ochroną przeciwprzeciążeniową itd.6. Szkolenia z obsługi i konserwacji oświetlenia (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2016/03/13

Szkolenia energetyczne - dla kogo i po co?

Różnice w montażu SMT I THT

Artykuły wg słów kluczowych: nauka, szkoła, szkolenia

Różnice w montażu SMT I THT (...) Sposób montażu elektronicznego, w skrócie nazywany jako montaż SMT. Polegający na umieszczeniu komponentów w sposób bezpośredni na powierzchni płytki drukowanej. Części SMD umieszczane są na obwodzie drukowanym, najczęściej poprzez wykorzystanie pasty lutowniczej, lub kleju w przypadku lutowania na fali. Elementy SMD cechują się mniejszymi rozmiarami obudów niż ich odpowiedniki wykorzystywane w montażu przewlekanym.Montaż przewlekany THT (dowiedz się więcej) odnosi się do komponentów elektronicznych, których piny przewleka się przez otwory w płytach drukowanych PCB. Właśnie od tego pochodzi jego (...)

Dodany przez Natalia Towiańska | 2015/12/16

Różnice w montażu SMT I THT

Zyskaj pewność siebie już dzisiaj

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, nauka, szkolenia

Zyskaj pewność siebie już dzisiaj (...) Jak nauczyć się pewności siebie? To pytanie z pewnością zadaje sobie każdego dnia wiele osób, zwłaszcza kobiet. Każda z nas chciałaby znaleźć w sobie pewność, poczuć moc, zrobić to, o czym marzy od dawna, iść przez z życie z podniesioną głową i wznieść się ponad wszystkie napotkane przeszkody codziennego życia. Dużym błędem jest myśleć, że poczucie własnej wartości pojawia się dopiero po dłuższym czasie. Doświadczenie pewności siebie można zdobyć tu i teraz. Wystarczy zapisać się na warsztaty dla kobiet.Budowanie (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2015/10/05

Zyskaj pewność siebie już dzisiaj

Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalisty?

Artykuły wg słów kluczowych: kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalisty? (...) się nad korepetycjami z osobą, która doskonale zna kurs gimnazjalny. Może to być nawet starszy od Ciebie kolega, który kończy liceum lub rozpoczął studia. Ważne jest, aby rozumiał metodykę nauczania w gimnazjum i znał sam egzamin. Niezależnie od dyskusji na temat tego, czy egzamin gimnazjalny powinien wyglądać, jak obecnie i czy faktycznie sprawdza wiedzę, nie ulega wątpliwości, że Ty musisz go napisać w takiej formie, w jakiej obowiązuje. Dlatego musisz poznać ją jak (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2015/09/28

Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalisty?

W czym może pomóc agencja eventowa?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, nauka, szkolenia

W czym może pomóc agencja eventowa? (...) Właściciele większych firm od czasu do czasu organizują różnorodne imprezy dla swoich pracowników. Jeśli więc sami prowadzimy pewną działalność, również powinniśmy skorzystać z tego rozwiązania. Takie imprezy wbrew pozorom mogą naprawdę pomóc naszej firmie. Dzięki temu cały biznes zacznie się lepiej rozwijać.Wbrew pozorom taka organizacja eventów dla firm wcale nie jest prostym zadaniem .Wiele osób nie wie, jak do tego podejść. Oczywiście na samym początku powinniśmy powiadomić swoich pracowników o przyszłej zabawie. Możemy to zrobić ustnie lub wysyłając (...)

Dodany przez Natalia Towiańska | 2015/08/01

W czym może pomóc agencja eventowa?

W jaki sposób bada się opinie?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

W jaki sposób bada się opinie? (...) czy produkty. Dlatego wolą znacznie wcześniej poznać opinie mieszkańców, gdyż z pewnością koszty takich badań są niższe niż inwestowanie w nowe placówki.Jednak nie tylko firmy korzystają z usług tego typu firm zajmujących się przeprowadzaniem badań opinii. Niezwykle popularne stały się także badania polityczne, które mają pokazać (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/12/10

W jaki sposób bada się opinie?

System zarządzania środowiskowego - co to jest?

Artykuły wg słów kluczowych: iso, nauka, szkoła, szkolenia

System zarządzania środowiskowego - co to jest? (...) Norma zarządzania środowiskowego, to jeden ze standardów ISO, pod nazwą ISO 14001. Pierwotnie ISO 14001 funkcjonowało pod nazwą BS 7750, a standard ten opracowany został przez British Standards Institution, czyli czołową niezależną Jednostkę Certyfikującą prowadzącą audyty, certyfikacje oraz szkolenia w zakresie Systemów Standardów ISO.Od 1996 roku system zarządzania środowiskowego funkcjonuje pod nazwą ISO 14001. Stosowany jest on w kilkuset państwach, gdzie coraz więcej firm stara (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2014/08/10

System zarządzania środowiskowego - co to jest?

Szkoła prywatna czy publiczna?

Artykuły wg słów kluczowych: nauka, szkoła, szkolenia

Szkoła prywatna czy publiczna? (...) W dużej ilości krajów szkoła podstawowa jest obowiązkiem.  W polskich miastach znajdziemy mnóstwo szkół podstawowych przygotowanych do nauczania dzieci. Stanowią one pierwszy etap formalnej nauki. Z biegiem czasu powstały również prywatne szkoły podstawowe zwiększające program nauczania. Cechą istotną prywatnej szkoły jest to iż lekcje czy zajęcia prowadzone są w małych grupkach dzięki czemu są bardziej przemyślane. To może być gwarancją wyższego i lepszego poziomu prywatnej szkoły.Szkoły podstawowe w Toruniu wyróżniają się dobrą oceną jak i wielkim zaufaniem wśród opiekunów. Szkoła podstawowa w Toruniu zawiera dużo dobrych i pozytywnych ocen. Wychowanie dzieci i młodzieży w szkołach podstawowych z Torunia oparte jest na wszechstronnym rozwoju i nauczaniu każdego dziecka. Poprzez odpowiednie podejście i działanie pedagog usiłuje by każde dziecko stało (...)

Dodany przez Natalia Towiańska | 2014/07/23

Szkoła prywatna czy publiczna?

Kiedy zacząć naukę angielskiego

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, edukacja, kształcenie, kursy, szkolenia

Kiedy zacząć naukę angielskiego (...) W dzisiejszych czasach języka angielskiego uczymy się od najmłodszych lat. Już w szkole podstawowej najczęściej odbywają się lekcje właśnie tego języka, które są potem kontynuowane w gimnazjum, liceum i na studiach.Niestety, poziom języka angielskiego w szkołach państwowych, zwłaszcza w większych miastach, jak Kraków, najczęściej nie umożliwia poznania tego języka naprawdę dobrze – a jego znajomość jest najczęściej wymagana przez większość pracodawców. Z tego (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/06/21

Kiedy zacząć naukę angielskiego