Kategorie

Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Dodany przez Natalia Towiańska | 2014/07/23

Szkoła prywatna czy publiczna?
W dużej ilości krajów szkoła podstawowa jest obowiązkiem.  W polskich miastach znajdziemy mnóstwo szkół podstawowych przygotowanych do nauczania dzieci.

Stanowią one pierwszy etap formalnej nauki. Z biegiem czasu powstały również prywatne szkoły podstawowe zwiększające program nauczania. Cechą istotną prywatnej szkoły jest to iż lekcje czy zajęcia prowadzone są w małych grupkach dzięki czemu są bardziej przemyślane. To może być gwarancją wyższego i lepszego poziomu prywatnej szkoły.

Szkoły podstawowe w Toruniu wyróżniają się dobrą oceną jak i wielkim zaufaniem wśród opiekunów. Szkoła podstawowa w Toruniu zawiera dużo dobrych i pozytywnych ocen. Wychowanie dzieci i młodzieży w szkołach podstawowych z Torunia oparte jest na wszechstronnym rozwoju i nauczaniu każdego dziecka. Poprzez odpowiednie podejście i działanie pedagog usiłuje by każde dziecko stało się mądre, kreatywne i życzliwe.

W Toruniu powstała niedawno prywatna podstawówka - Modern Academy. Szkoła Modern Academy jest to szkoła podstawowa współczesnej technologii i języków obcych. Oferuje dużo dodatkowych zajęć jak i ułatwia życie każdego opiekuna jak i ucznia. W prywatnej szkole podstawowej opiekunowie maja wgląd do całej opieki medycznej jak i uzyskanych sukcesów swoich pociech. Modern Academy gwarantuje nabycie kompetencji w zakresie języka francuskiego, angielskiego, rosyjskiego,niemieckiego i hiszpańskiego. W celu zwiększenia znajomości języków obcych prócz podstawowych zajęć są również prowadzone zajęcia pozalekcyjne: zabawy, gry,warsztaty.

Podstawówka o profilu informatycznym rozwija biegłości posługiwania się  sprzętem komputerowym. Kadra nauczycielska szykuje młodzież do korzystania ze środków techniki informacyjnej jak i poprawia umiejętności posługiwania się językiem komputerowym.

Podstawówka o profilu językowym cechuje się tym iż pedagodzy kładą nacisk na  naukę słownictwa i sprawność rozumienia ze słuchu. W wielu przypadkach zasób leksykalny wprowadzany jest w określonym kontekście, zgodnie z zainteresowaniami dzieci, zrozumiałym i konkretnym. Sukcesywnie pojawia się dopracowywanie elementarnych reguł ortografii i gramatyki i artykulacji.

Szkoła podstawowa językowo-informatyczna daje zwiększony program z informatyki jak i języków obcych. Powiększona jest nauka języka hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego, angielskiego i niemieckiego. Już od pierwszych klas prowadzone są zajęcia informatyczne w pracowniach komputerowych. Oferowane są indywidualne konsultacje z uczniami. Zindywidualizowana jest praca z uczniami mniej zdolnymi jak i  zdolnymi.

Aby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę modernacademy.pl.

Zdjęcia naszego reportera


nauka
szkolenia
szkoła