Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Klient nasz pan

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Klient nasz pan (...) satysfakcji klienta. Przypomnijcie sobie ile razy po załatwianiu spraw u swojego operatora telefonicznego otrzymywaliście telefon z marketingu, by ocenić jakość obsługi? Ile razy w marketach natknęliście się na pulpit do oceny zadowolenia z obsługi w sklepie? Ile razy (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2018/06/14

Klient nasz pan

Nowy sposób uczenia

Artykuły wg słów kluczowych: dom, edukacja, montessori, szkoła

Nowy sposób uczenia (...) Polski typ edukacji coraz częściej okazuje się być niezbyt przyjazny dzieciom. Rozwiązaniem problemu może być wdrożenie takiego wzorca nauczania jaki występuje w krajach rozwiniętych. Zamiast chodzenia na lekcje w publicznych placówkach można wybrać dla dziecka nauczanie domowe, które będzie skuteczniejsze i bardziej efektywnie wykorzysta czas poświęcony na naukę. Szkoła oferująca edukację domową we Wrocławiu to miejsce, które (...)

Dodany przez Natalia Towiańska | 2017/08/21

Nowy sposób uczenia

Szkoły dla dorosłych we Wrocławiu

Artykuły wg słów kluczowych: kursy, nauka, policealne, szkoła, wykształcenie, zawodowe

Szkoły dla dorosłych we Wrocławiu (...) niepełnosprawnych, fotograf, fryzjer, informatyk, pilot wycieczek krajowych i zagranicznych i wielu innych. W szkołach takich można, wybierając odpowiedni kierunek, rozwinąć swoje naturalne zdolności i talent. Nieco innym rodzajem szkoły są szkoły dla dorosłych. Do takich szkół kierowane są (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2017/04/29

Szkoły dla dorosłych we Wrocławiu

Profesjonalne szkolenia vSphere

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Profesjonalne szkolenia vSphere (...) ono części teoretycznej oraz praktycznej, w których skład wchodzą wykłady, warsztaty oraz ćwiczenia praktyczne, czyli laboratoria. Dzięki temu uczestnicy uczą się wykorzystywać zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce. Po ukończeniu kursu uczestnik spełnia wymagania niezbędne do (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2016/11/11

Profesjonalne szkolenia vSphere

Różnice w montażu SMT I THT

Artykuły wg słów kluczowych: nauka, szkoła, szkolenia

Różnice w montażu SMT I THT (...) nazwa. „Przewlekanie” odbywa się poprzez wyprowadzenia pod postacią drucików, które trafiają na dolną część płytek drukowanych, a następnie są one przylutowywane.W odróżnieniu od montażu SMT, montaż w technologii THT wykonywany jest najczęściej ręcznie, zgodnie z preferencjami, i wymogami potencjalnego klienta. Lutowanie elementów THT może być wykonywane również półautomatycznie oraz na fali, w technologi ołowiowej lub bezołowiowej.Pomimo tego, że w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją wykorzystuje się zarówno proces montażu SMT, jak i THT, warto jednak zwrócić uwagę na (...)

Dodany przez Natalia Towiańska | 2015/12/16

Różnice w montażu SMT I THT

Kierowanie biznesem

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, nauka, programy, szkoła

Kierowanie biznesem (...) Coraz więcej osób decyduje się na kierowanie własnym biznesem. Własna firma może nam przynieść mnóstwo korzyści. Dzięki niej uczymy się, jak zarządzać większą spółką, jak kierować grupą ludzi i jak poszerzać swoje zyski. To na zyskach przecież najbardziej nam zależy. Jeśli więc chcemy je stale poprawiać, musimy dobrze prowadzić swój biznes. Jak to zrobić?Na początku zastanówmy się, do kogo kierujemy swoją ofertę. Nie (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2015/11/27

Kierowanie biznesem

Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalisty?

Artykuły wg słów kluczowych: kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalisty? (...) przyłożenie się do nauki. Pamiętaj, że największym Twoim wrogiem jest lenistwo oraz odkładanie wszystkiego na ostatnią chwilę. Nie ma możliwości, abyś przeczytał wszystkie lektury z ostatnich trzech lat w jeden miesiąc i do tego jeszcze opanował materiał z matematyki i biologii. Niestety, ale potrzebna jest tutaj Twoja systematyczność. Jeśli nie umiesz się zmotywować samodzielnie, dodatkowo masz problem z pojęciem jakiegoś szczególnie trudnego tematu, warto zastanowić (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2015/09/28

Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalisty?

W jaki sposób bada się opinie?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

W jaki sposób bada się opinie? (...) poznanie opinii często wybranej grupy osób. Zaletą jest to, że można zlecić firmie przeprowadzenie badania tylko na konkretnej grupie osób, na przykład badania opinii mieszkańców odnośnie tego, czy chcieliby w mieście kolejny supermarket. Żadna firma bowiem z pewnością nie będzie inwestować tam, gdzie nie ma zapotrzebowania na jej usługi (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/12/10

W jaki sposób bada się opinie?

Jak można nauczyć się śpiewu?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, muzyka, nauka, szkoła

Jak można nauczyć się śpiewu? (...) Każdy wokalista wie, że sam talent to zaledwie ułamek tego, czego potrzebuje by osiągnąć sukces. Lwią częścią drogi do osiągnięcia sukcesu jest bowiem ciężka i wytrwała praca. Aby przynosiła ona oczekiwane efekty warto odbywać ją pod okiem profesjonalistów.Nie da się bowiem ukryć, że nawet najintensywniejsze próby w domu nie zapewnią nam tego co profesjonalne lekcje śpiewu w Warszawie lub innej miejscowości, (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/12/03

Jak można nauczyć się śpiewu?

System zarządzania środowiskowego - co to jest?

Artykuły wg słów kluczowych: iso, nauka, szkoła, szkolenia

System zarządzania środowiskowego - co to jest? (...) jest kryterium identyfikacji aspektów środowiskowych. Polega na stworzeniu rejestru takich aspektów i wyszczególnienia ich znaczenia w działalności danej firmy, czy organizacji. Jeśli udało się przejść ten krok, kolejnym jest budowa celów, zadań i programów środowiskowych.W praktyce, największe zainteresowanie systemem zarządzania środowiskowego wykazują w turystyce przewoźnicy, obiekty hotelarskie i restauracje. Nie są to też normy obce miastom, np. w Polsce certyfikatem tym (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2014/08/10

System zarządzania środowiskowego - co to jest?

Szkoła prywatna czy publiczna?

Artykuły wg słów kluczowych: nauka, szkoła, szkolenia

Szkoła prywatna czy publiczna? (...) się mądre, kreatywne i życzliwe.W Toruniu powstała niedawno prywatna podstawówka - Modern Academy. Szkoła Modern Academy jest to szkoła podstawowa współczesnej technologii i języków obcych. Oferuje dużo dodatkowych zajęć jak i ułatwia życie każdego opiekuna jak i ucznia. W prywatnej szkole podstawowej opiekunowie maja wgląd do całej opieki medycznej jak i uzyskanych sukcesów swoich pociech. Modern Academy gwarantuje nabycie kompetencji w zakresie języka francuskiego, angielskiego, rosyjskiego,niemieckiego i hiszpańskiego. W celu zwiększenia znajomości języków obcych prócz podstawowych zajęć są również prowadzone zajęcia pozalekcyjne: zabawy, gry,warsztaty.Podstawówka o profilu informatycznym rozwija biegłości posługiwania się  sprzętem komputerowym. Kadra nauczycielska szykuje młodzież do korzystania ze środków techniki informacyjnej jak i poprawia (...)

Dodany przez Natalia Towiańska | 2014/07/23

Szkoła prywatna czy publiczna?