Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Ciekawy sport dla kobiet

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, rozwój, szkolenia

Ciekawy sport dla kobiet (...) tych technikach, ale tak naprawdę nie trzeba być instruktorem, by dobrze je poznać - wystarczy regularna praktyka. Zostanie instruktorem pilates to obecnie bardzo dobry sposób na to, by robić to, co się kocha, a do tego zarabiać całkiem przyzwoite pieniądze. Wynika to, przekornie, właśnie z niewielkiej konkurencji na tym polu - wielu dotychczasowych instruktorów wycofało się ze swojej profesji lub zmieniło ją na bardziej modną. Umiejętności instruktora nic nie jest jednak w stanie zastąpić, dlatego też kobiety, które pragną w sposób niezbyt angażujący, ale za to bardzo (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2017/12/11

Ciekawy sport dla kobiet

Na ból istnienia - psychoterapia

Artykuły wg słów kluczowych: Fundacja, psycholog, Psychoterapia, Rozwój, terapia

Na ból istnienia - psychoterapia (...) psychologicznej, który panuje w społeczeństwie, ogranicza on bowiem chęć potencjalnych pacjentów do skorzystania z tej formy pomocy. W tym celu przeprowadza różnorakie działania edukacyjne, zmierzające do rozróżnienia pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej i psychiatrycznej. To działania potrzebne, bowiem w Polsce pokutuje jeszcze mit, że (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2017/08/15

Na ból istnienia - psychoterapia