Kategorie

Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Dodany przez Dorota Klimecka | 2016/11/11

Profesjonalne szkolenia vSphere
Aby funkcjonować na dzisiejszym rynku pracy w branży IT niezbędne jest nie tylko zdobycie odpowiedniego wykształcenia w toku studiów, lecz także poszerzanie swojej wiedzy poprzez udział w odpowiednich kursach, organizowanych specjalnie dla pracowników firm z tego działu.

Pozwalają one nie tylko na zdobycie dodatkowej wiedzy czy umiejętności, lecz także i odpowiedniego dokumentu, który poświadcza umiejętności pracownika, który go ukończy. Zazwyczaj takie szkolenia kończą się odpowiednim egzaminem.

Jednym z takich właśnie szkoleń jest szkolenie VMware vSphere: Install, Configure, Manage [$V5]. Jest ono przeznaczone w szczególności dla administratorów, inżynierów systemowych, konsultantów i operatorów odpowiedzialnych za tworzenie i utrzymywanie instalacji, a także osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie ESXi oraz vCenter Server. Składa się ono części teoretycznej oraz praktycznej, w których skład wchodzą wykłady, warsztaty oraz ćwiczenia praktyczne, czyli laboratoria. Dzięki temu uczestnicy uczą się wykorzystywać zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce.

Po ukończeniu kursu uczestnik spełnia wymagania niezbędne do przystąpienia do egzaminu. Po jego zdaniu otrzymuje on odpowiedni certyfikat. Tym bardziej warto zdecydować się na odbycie takiego szkolenia IBM lub VMware. Odbycie kursu daje zarówno wiedzę, jak i umiejętności pozwalające na sprawne posługiwanie się odpowiednim oprogramowaniem, jego instalację, konfigurację i monitoring w środowisku. Uzyskanie takiego certyfikatu pozwala na korzystanie z nowoczesnych rozwiązań jakie niosą ze sobą serwery w chmurze, bowiem głównie tak wykorzystuje się to oprogramowanie. Dzięki temu zarządzanie danymi staje się jeszcze prostsze.

Zdjęcia naszego reportera


nauka
szkolenia
szkoła
edukacja
kształcenie
wykształcenie