Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Klient nasz pan

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Klient nasz pan (...) klientów. Wygląda na to, że przedsiębiorcy wreszcie rozumieją to znane powiedzenie, że klient, w przenośni, jest jego panem. Nic więc dziwnego, że coraz częściej działy marketingowe firm posługują się narzędziami takimi jak badania marketingowe, czyli badanie (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2018/06/14

Klient nasz pan

Szkoły dla dorosłych we Wrocławiu

Artykuły wg słów kluczowych: kursy, nauka, policealne, szkoła, wykształcenie, zawodowe

Szkoły dla dorosłych we Wrocławiu (...) konkretny zawód. Studium policealne (zobacz stronę www) pozwoli na rozszerzenie wykształcenia, co z kolei zwiększa szanse na zatrudnienie. We Wrocławiu otwarto mnóstwo szkół policealnych. Warto więc przeglądać oferty by zorientować się jaka szkoła policealna we Wrocławiu będzie dla nas (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2017/04/29

Szkoły dla dorosłych we Wrocławiu

Profesjonalne szkolenia vSphere

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Profesjonalne szkolenia vSphere (...) Install, Configure, Manage [$V5]. Jest ono przeznaczone w szczególności dla administratorów, inżynierów systemowych, konsultantów i operatorów odpowiedzialnych za tworzenie i utrzymywanie instalacji, a także osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie ESXi oraz vCenter Server. Składa się (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2016/11/11

Profesjonalne szkolenia vSphere

Jak dobrze wykorzystać coaching?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kursy, nauka, szkolenia, wykształcenie

Jak dobrze wykorzystać coaching? (...) osobistego.Jesteśmy firmą, która prowadzi profesjonalne warsztaty coachingu. Przede wszystkim stawiamy na doskonalenie umiejętności menadżerskich. Możesz liczyć na najwyższą jakość przeprowadzanych przez nas szkoleń, które pozwolą Ci wycisnąć z życia jeszcze więcej, niż myślałeś, że jest możliwe. Jeśli pracujesz na etacie, kończąc nasze warsztaty staniesz (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2016/04/28

Jak dobrze wykorzystać coaching?

Szkolenia energetyczne - dla kogo i po co?

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

Szkolenia energetyczne - dla kogo i po co? (...) Przykładowo, szkolenia energetyczne najniższego stopnia, dopuszczają do pracy przy instalacjach o napięciu maksymalnym 1 kV. Z kolei wysokie stopniem szkolenia, pozwalają elektrykowi wykonywać tak zwany audyt energetyczny. Elementy szkolenia energetycznego:1. Szkolenie z zakresu urządzeń elektrycznych, wytwarzających energię elektryczną (bez podziału na progi napięciowe).2. Szkolenie z zakresu obsługi, konserwacji i naprawy urządzeń, zasilanych napięciem nie (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2016/03/13

Szkolenia energetyczne - dla kogo i po co?

Różnice w montażu SMT I THT

Artykuły wg słów kluczowych: nauka, szkoła, szkolenia

Różnice w montażu SMT I THT (...) Sposób montażu elektronicznego, w skrócie nazywany jako montaż SMT. Polegający na umieszczeniu komponentów w sposób bezpośredni na powierzchni płytki drukowanej. Części SMD umieszczane są na obwodzie drukowanym, najczęściej poprzez wykorzystanie pasty lutowniczej, lub kleju w przypadku lutowania na fali. Elementy SMD cechują się mniejszymi rozmiarami obudów niż ich odpowiedniki wykorzystywane w montażu przewlekanym.Montaż przewlekany THT (dowiedz się więcej) odnosi się do komponentów elektronicznych, których piny przewleka się przez otwory w płytach drukowanych PCB. Właśnie od tego pochodzi jego (...)

Dodany przez Natalia Towiańska | 2015/12/16

Różnice w montażu SMT I THT

Kierowanie biznesem

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, nauka, programy, szkoła

Kierowanie biznesem (...) ograniczajmy się przy tym wyłącznie do mieszkańców swojego kraju. Pokażmy swoją ofertę całemu światu. Dzięki temu będziemy mogli zdobywać klientów również zza granicy. W tym celu stwórzmy dla siebie rachunek walutowy. Możemy go wykupić już w wielu bankach. Znajdźmy takie banki przez internet i zdecydujmy się na najlepszą dla nas ofertę. Na takim rachunku będziemy mogli później trzymać nawet pieniądze w obcej walucie. A z pewnością (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2015/11/27

Kierowanie biznesem

Zyskaj pewność siebie już dzisiaj

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, nauka, szkolenia

Zyskaj pewność siebie już dzisiaj (...) poczucia własnej wartości nie jest proste, ale przy odpowiedniej motywacji i odrobinie pracy nad sobą można osiągnąć ten cel w bardzo krótkim czasie.  Z pewnością warto na początku pozbyć się starych i ograniczających umysł przekonań, jakie każdy wynosi ze swojej przeszłości. To właśnie bariery, które sami tworzymy sabotują nasze osobiste szczęście i sukces w życiu zawodowym.Tak długo jak nosimy w sobie jakiekolwiek przekonania, myśli i negatywne emocje, które ograniczają naszą pewność siebie, tak długo nie będziemy jej w (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2015/10/05

Zyskaj pewność siebie już dzisiaj

W czym może pomóc agencja eventowa?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, nauka, szkolenia

W czym może pomóc agencja eventowa? (...) eleganckie zaproszenia. Pamiętajmy, że na takiej zabawie powinni pojawić się wszyscy nasi pracownicy. Nie możemy więc tutaj nikogo pominąć. W końcu nie chcemy nikogo urazić. A jeśli nie wiemy, jak dalej zająć się organizowaniem takiej imprezy firmowej, możemy skorzystać z usług pewnych działalności. Agencja eventowa pomoże nam wykonać różnorodne zadania związane z organizacją uroczystości. Dzięki niej na pewno lepiej wywiążemy się z pewnych zadań. Nie będziemy musieli sami się wszystkim zajmować, co mogłoby być naprawdę trudne i męczące. Przy okazji (...)

Dodany przez Natalia Towiańska | 2015/08/01

W czym może pomóc agencja eventowa?

W jaki sposób bada się opinie?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

W jaki sposób bada się opinie? (...) bowiem dokładnie na przykład to, jakie jest zainteresowanie ich produktami lub też co myślą klienci na temat oferowanych przez nich usług.Gdy takie badania przeprowadzana są na zlecenia firm i dotyczą w głównej mierze ich produktów, często określane są jako badania marketingowe. Jednakże ich istotą jest to samo, chodzi o jak najdokładniejsze (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/12/10

W jaki sposób bada się opinie?

Jak można nauczyć się śpiewu?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, muzyka, nauka, szkoła

Jak można nauczyć się śpiewu? (...) dzięki takim lekcjom mamy bowiem szansę nauczyć się wszystkiego co niezbędne by śpiewać dobrze i bezpiecznie dla swojego zdrowia.Warto rozejrzeć się w poszukiwaniu profesjonalistów o potwierdzonej renomie. Pozytywne opinie innych uczących się śpiewu to znak, że lekcje śpiewu z daną osobą spełnią nasze oczekiwania i pozwolą nauczyć się wszystkiego co niezbędne.Jeśli wiec jesteś początkującym wokalistą  (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/12/03

Jak można nauczyć się śpiewu?

System zarządzania środowiskowego - co to jest?

Artykuły wg słów kluczowych: iso, nauka, szkoła, szkolenia

System zarządzania środowiskowego - co to jest? (...) się o wdrożenie go i utrzymanie. Obecna, aktualna norma funkcjonuje od 10 lat, czyli od roku 2004.W polskich warunkach certyfikat wydawany jest przez Polski Komitet Normalizacyjny. Wprowadzony został w 2005 r. i ma oznaczenie PN-EN ISO 14001:2005.Najważniejsze tu jest tzw. podejście procesowe i  ciągłe doskonalenie w działaniach danej organizacji, w oparciu o tzw. cykl Deminga: planuj - wykonaj - sprawdź - działaj (PDCA).Podstawą działania w zakresie Standardu Zarządzania Środowiskowego (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2014/08/10

System zarządzania środowiskowego - co to jest?

Szkoła prywatna czy publiczna?

Artykuły wg słów kluczowych: nauka, szkoła, szkolenia

Szkoła prywatna czy publiczna? (...) W dużej ilości krajów szkoła podstawowa jest obowiązkiem.  W polskich miastach znajdziemy mnóstwo szkół podstawowych przygotowanych do nauczania dzieci. Stanowią one pierwszy etap formalnej nauki. Z biegiem czasu powstały również prywatne szkoły podstawowe zwiększające program nauczania. Cechą istotną prywatnej szkoły jest to iż lekcje czy zajęcia prowadzone są w małych grupkach dzięki czemu są bardziej przemyślane. To może być gwarancją wyższego i lepszego poziomu prywatnej szkoły.Szkoły podstawowe w Toruniu wyróżniają się dobrą oceną jak i wielkim zaufaniem wśród opiekunów. Szkoła podstawowa w Toruniu zawiera dużo dobrych i pozytywnych ocen. Wychowanie dzieci i młodzieży w szkołach podstawowych z Torunia oparte jest na wszechstronnym rozwoju i nauczaniu każdego dziecka. Poprzez odpowiednie podejście i działanie pedagog usiłuje by każde dziecko stało (...)

Dodany przez Natalia Towiańska | 2014/07/23

Szkoła prywatna czy publiczna?