Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Klient nasz pan

Artykuły wg słów kluczowych: badania, klient, marketing, satysfakcja

Klient nasz pan (...) po załatwianiu spraw u swojego operatora telefonicznego otrzymywaliście telefon z marketingu, by ocenić jakość obsługi? Ile razy w marketach natknęliście się na pulpit do oceny zadowolenia z obsługi w sklepie? Ile razy odpowiadaliście na ulicy na pytania ankieterów o konkretne produkty lub usługi? No właśnie, to wszystko środki do tego, by przeprowadzić badania marketingowe. Mnogość takich badań pokazuje, że głos (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2018/06/14

Klient nasz pan

W jaki sposób bada się opinie?

Artykuły wg słów kluczowych: badania, marketing, pr

W jaki sposób bada się opinie? (...) bowiem dokładnie na przykład to, jakie jest zainteresowanie ich produktami lub też co myślą klienci na temat oferowanych przez nich usług.Gdy takie badania przeprowadzana są na zlecenia firm i dotyczą w głównej mierze ich produktów, często określane są jako badania marketingowe. Jednakże ich istotą jest to samo, chodzi o jak najdokładniejsze poznanie opinii często wybranej grupy osób. Zaletą jest to, że można zlecić firmie przeprowadzenie badania tylko na konkretnej grupie osób, na przykład badania opinii mieszkańców odnośnie tego, czy chcieliby w mieście kolejny supermarket. Żadna firma bowiem z pewnością nie będzie inwestować tam, gdzie nie ma zapotrzebowania na jej usługi (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/12/10

W jaki sposób bada się opinie?