Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Szkoły dla dorosłych we Wrocławiu

Artykuły wg słów kluczowych: kursy, nauka, policealne, szkoła, wykształcenie, zawodowe

Szkoły dla dorosłych we Wrocławiu (...) Kończąc liceum nie wszyscy zdecydowani są studiować. Ale też, ponieważ w czasach obecnych za pracą, a szczególnie za odpowiednią do naszych kwalifikacji pracą, trzeba się dobrze nachodzić, niezłym rozwiązaniem są szkoły policealne. Są to szkoły zazwyczaj doszkalające, ukierunkowane na (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2017/04/29

Szkoły dla dorosłych we Wrocławiu

Jak dobrze wykorzystać coaching?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kursy, nauka, szkolenia, wykształcenie

Jak dobrze wykorzystać coaching? (...) piedestału tych, którzy zaniedbują jej naukę. Umiejętności takie jak inteligencja emocjonalna, publiczne wystąpienia, umiejętność gromadzenia ludzi chcących współdziałać w imię jednej sprawy, to niezwykle doceniane i dobrze płatne cechy nie tylko na stanowiskach menadżerskich. Dzisiejszy świat po prostu wymaga wielkich chęci do nauki i rozwoju (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2016/04/28

Jak dobrze wykorzystać coaching?

Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalisty?

Artykuły wg słów kluczowych: kursy, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalisty? (...) Egzamin gimnazjalisty to pierwszy tak ważny egzamin na drodze naukowej każdego nastolatka. Od niego zależy wybór liceum, a od nich z kolei to, czy dostaniemy się na wymarzone studia. Dlatego warto zrobić wszystko, aby poszedł nam jak najlepiej. W Internecie jest pełno porad na temat tego, jak się przygotowywać do egzaminu - począwszy od tego, co jeść, aby lepiej się uczyć, na samych pomocach naukowych skończywszy. Najważniejszy jest jednak... zdrowy rozsądek i solidnie (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2015/09/28

Jak przygotować się do egzaminu gimnazjalisty?

Kiedy zacząć naukę angielskiego

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, edukacja, kształcenie, kursy, szkolenia

Kiedy zacząć naukę angielskiego (...) umiejętności. Jeżeli jednak mamy możliwość (i pieniądze lub pracę), aby przyjechać na dłużej, możemy skorzystać z kursów kilkumiesięcznych. Kursy językowe w Anglii odbywają się na wszystkich poziomach – od początkującego do zaawansowanego, a co ciekawe czasami skupiają się na pojedynczych aspektach, jak angielski w biznesie. Ponadto w dzięki opcjom takim, jak angielski w Anglii można przygotowywać się do egzaminów takich, jak FCE, CAE, CPE czy BEC.Przeglądając (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/06/21

Kiedy zacząć naukę angielskiego