Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Szkolenia energetyczne - dla kogo i po co?

Artykuły wg słów kluczowych: kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

Szkolenia energetyczne - dla kogo i po co? (...) Szkolenia z zakresu szeroko rozumianej energetyki, to ważny etap w karierze zawodowej elektryka. Dzięki tym szkoleniom, elektryk może zdobyć odpowiednie kwalifikacje, firmowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich.Dlaczego to takie ważne?Pamiętajmy, że według prawa polskiego, tytuł elektryka nie jest jednoznaczny z posiadaniem stosownych uprawnień. Konieczne jest ukończenie szkoleń energetycznych, umożliwiających pracę przy określonym napięciu instalacji. (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2016/03/13

Szkolenia energetyczne - dla kogo i po co?

O remontach słów kilka

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, wykształcenie

O remontach słów kilka (...) czas remontu do minimum, choć - jak to w życiu bywa - wszystko ma swoją cenę.Większość drobnych prac remontowych możemy wykonać we własnym zakresie. Bardzo często potrzebne jest gipsowanie niewielkich ubytków w ścianach, np. przy przesuwaniu szafek, obrazów. Do załatania otworów po kołkach rozporowych wystarczy gips, woda, szpachelka i odrobina cierpliwości.Malowanie ścian i sufitów również dość łatwo wykonać, chociaż sprawa jest już bardziej skomplikowana. Przede wszystkim należy poodsuwać meble od ścian, a najlepiej wynieść je do innego pomieszczenia. (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2015/12/15

O remontach słów kilka

Jak można nauczyć się śpiewu?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, muzyka, nauka, szkoła

Jak można nauczyć się śpiewu? (...) którą zamieszkujesz. Nauka śpiewu bowiem to nie tylko ćwiczenia ale również możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy, która pozwoli wokaliście doskonale operować swoim głosem w sposób czysty i efektowny. To nabycie wielu cennych umiejętności, które pozwolą wokaliście śpiewać długo i swobodnie odpowiednio operując strunami głosowymi. To bardzo ważne, ma bowiem wpływ na zdrowie wokalisty i jego kondycję.Niezwykle (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/12/03

Jak można nauczyć się śpiewu?

Kiedy zacząć naukę angielskiego

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, edukacja, kształcenie, kursy, szkolenia

Kiedy zacząć naukę angielskiego (...) tylko znajomość samego języka, ale również umiejętność porozumienia się z mieszkańcem Anglii czy USA. A nieraz bywa to utrudnione, gdy nie jesteśmy oswojeni z akcentem tamtych osób.Kursy językowe w Anglii przybierają różne formy. Możemy wyjechać na krótki, kilkutygodniowy kurs organizowany przez różne szkoły językowe– czasy trwania takich kursów zaczynają się już od dwóch tygodni, więc nie potrzebujemy długiego okresu czasu, aby choć trochę podszlifować swoje (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/06/21

Kiedy zacząć naukę angielskiego