Kategorie

Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Dodany przez Joanna Bogusz | 2016/04/28

Jak dobrze wykorzystać coaching?
Jesteś początkującym menadżerem? Marzysz o własnej firmie? Wykorzystujesz coaching jako narzędzie pracy? Świetnie trafiłeś! Właśnie do osób takich, jak Ty, adresowana jest nasza oferta.

Nie jest tajemnicą, że podstawą każdego udanego biznesu są umiejętności miękkie. Jednocześnie jest to dziedzina, która może wynieść każdego na szczyty, bądź zrzucić z piedestału tych, którzy zaniedbują jej naukę. Umiejętności takie jak inteligencja emocjonalna, publiczne wystąpienia, umiejętność gromadzenia ludzi chcących współdziałać w imię jednej sprawy, to niezwykle doceniane i dobrze płatne cechy nie tylko na stanowiskach menadżerskich. Dzisiejszy świat po prostu wymaga wielkich chęci do nauki i rozwoju osobistego.

Jesteśmy firmą, która prowadzi profesjonalne warsztaty coachingu. Przede wszystkim stawiamy na doskonalenie umiejętności menadżerskich. Możesz liczyć na najwyższą jakość przeprowadzanych przez nas szkoleń, które pozwolą Ci wycisnąć z życia jeszcze więcej, niż myślałeś, że jest możliwe. Jeśli pracujesz na etacie, kończąc nasze warsztaty staniesz się pracownikiem niezwykle wartościowym dla pracodawcy, dasz mu wyraźny sygnał do zastanowienia się nad znaczną podwyżką dla Ciebie, a także podniesiesz swoją renomę wśród kolegów po fachu. Jeśli z kolei prowadzisz biznes, pomożemy Ci wnieść się na jeszcze wyższy poziom.

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość przeprowadzanych szkoleń i warsztatów. Znamy wartość pracy indywidualnej, przez co jesteśmy w stanie pomóc Ci w wielu aspektach, na które zwykle nie ma czasu podczas masowych szkoleń. Jeśli więc jesteś zainteresowany rozwojem - zapraszamy Cię bardzo serdecznie do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, by rozwiać nurtujące Cię wątpliwości. Nasza pozycja na rynku nie wzięła się znikąd, mamy za sobą szerokie grono zadowolonych klientów.

Zdjęcia naszego reportera


nauka
szkolenia
wykształcenie
edukacja
kursy