Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Klient nasz pan

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Klient nasz pan (...) W dzisiejszych czasach, w dobie portali społecznościowych i stron do zakupu przez internet poddajemy ocenie niemalże wszystko. Wystawiamy gwiazdki w kilku stopniowej skali ocen za jedzenie w restauracji, atmosferę w pubie, przebieg transakcji dokonywanej przez internet czy (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2018/06/14

Klient nasz pan

Nowy sposób uczenia

Artykuły wg słów kluczowych: dom, edukacja, montessori, szkoła

Nowy sposób uczenia (...) nie wykorzystuje strachu do motywowania jak ma to miejsce w jednostkach publicznych. Nauczyciel chcąc uzyskać posłuch u dzieci stosuje różne metody zastraszania generując późniejsze traumy i problemy z poszerzaniem wiedzy. Nowoczesne szkolnictwo oparte o metodę Montessori pozwala na skuteczne zainteresowanie dziecka nauką bez konieczności do odwoływania się do kar pod postacią złych ocen. Szkoła montessori we Wrocławiu pozwala na (...)

Dodany przez Natalia Towiańska | 2017/08/21

Nowy sposób uczenia

Profesjonalne szkolenia vSphere

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

Profesjonalne szkolenia vSphere (...) Aby funkcjonować na dzisiejszym rynku pracy w branży IT niezbędne jest nie tylko zdobycie odpowiedniego wykształcenia w toku studiów, lecz także poszerzanie swojej wiedzy poprzez udział w odpowiednich kursach, organizowanych specjalnie dla pracowników firm z tego działu. Pozwalają one (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2016/11/11

Profesjonalne szkolenia vSphere

Jak dobrze wykorzystać coaching?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kursy, nauka, szkolenia, wykształcenie

Jak dobrze wykorzystać coaching? (...) Jesteś początkującym menadżerem? Marzysz o własnej firmie? Wykorzystujesz coaching jako narzędzie pracy? Świetnie trafiłeś! Właśnie do osób takich, jak Ty, adresowana jest nasza oferta.Nie jest tajemnicą, że podstawą każdego udanego biznesu są umiejętności miękkie. Jednocześnie jest to dziedzina, która może wynieść każdego na szczyty, bądź zrzucić z (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2016/04/28

Jak dobrze wykorzystać coaching?

O remontach słów kilka

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, wykształcenie

O remontach słów kilka (...) Nieuniknionym elementem życia są różnego rodzaju zabiegi konserwacyjne i remonty, mniej lub bardziej gruntowne. Dotyczy to także mieszkania.Z reguły remont na jakiś czas wywraca nasze życie do góry nogami. Nie jest aż tak uciążliwy, jeśli dotyczy mało używanych pomieszczeń lub ma postać niewielkiego "liftingu", natomiast jeśli wkracza do kuchni, łazienki lub jest to tzw. remont generalny, może wiązać się nawet z czasową wyprowadzką z mieszkania. Nic dziwnego, że popularne stały się usługi remontowe. Sprawna ekipa remontowa potrafi zdziałać cuda i skrócić (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2015/12/15

O remontach słów kilka

Kierowanie biznesem

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, nauka, programy, szkoła

Kierowanie biznesem (...) Coraz więcej osób decyduje się na kierowanie własnym biznesem. Własna firma może nam przynieść mnóstwo korzyści. Dzięki niej uczymy się, jak zarządzać większą spółką, jak kierować grupą ludzi i jak poszerzać swoje zyski. To na zyskach przecież najbardziej nam zależy. Jeśli więc chcemy je stale poprawiać, musimy dobrze prowadzić swój biznes. Jak to zrobić?Na początku zastanówmy się, do kogo kierujemy swoją ofertę. Nie (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2015/11/27

Kierowanie biznesem

Zyskaj pewność siebie już dzisiaj

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, nauka, szkolenia

Zyskaj pewność siebie już dzisiaj (...) Jak nauczyć się pewności siebie? To pytanie z pewnością zadaje sobie każdego dnia wiele osób, zwłaszcza kobiet. Każda z nas chciałaby znaleźć w sobie pewność, poczuć moc, zrobić to, o czym marzy od dawna, iść przez z życie z podniesioną głową i wznieść się ponad wszystkie napotkane przeszkody codziennego życia. Dużym błędem jest myśleć, że poczucie własnej wartości pojawia się dopiero po dłuższym czasie. Doświadczenie pewności siebie można zdobyć tu i teraz. Wystarczy zapisać się na warsztaty dla kobiet.Budowanie (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2015/10/05

Zyskaj pewność siebie już dzisiaj

W czym może pomóc agencja eventowa?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, nauka, szkolenia

W czym może pomóc agencja eventowa? (...) Właściciele większych firm od czasu do czasu organizują różnorodne imprezy dla swoich pracowników. Jeśli więc sami prowadzimy pewną działalność, również powinniśmy skorzystać z tego rozwiązania. Takie imprezy wbrew pozorom mogą naprawdę pomóc naszej firmie. Dzięki temu cały biznes zacznie się lepiej rozwijać.Wbrew pozorom taka organizacja eventów dla firm wcale nie jest prostym zadaniem .Wiele osób nie wie, jak do tego podejść. Oczywiście na samym początku powinniśmy powiadomić swoich pracowników o przyszłej zabawie. Możemy to zrobić ustnie lub wysyłając (...)

Dodany przez Natalia Towiańska | 2015/08/01

W czym może pomóc agencja eventowa?

Logistyka jako kierunek studiów

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, logistyka, spedycja, transport, transport ponadgabarytowy

Logistyka jako kierunek studiów (...) Współczesna młodzież staje przed bardzo trudnym i skomplikowanym zadaniem, które zobowiązuje ją do przedsięwzięć związanych z bardzo szybkim i niekoniecznie świadomym wyborem swojej przyszłości. Kończąc szkołę średnią, młodzi ludzie staja przed koniecznością zadecydowania, którą drogą chcą podążać, a dokładniej czy chcą realizować studia, a jeśli tak, to na jakim kierunku.Z roku na rok, pomimo (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2015/05/21

Logistyka jako kierunek studiów

W jaki sposób bada się opinie?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

W jaki sposób bada się opinie? (...) Jak poznać opinię wielu osób odnośnie tego samego zagadnienia? Najprostszym sposobem na pewno są takie jak badania opinii społecznej. Dzięki nim można w dość krótkim czasie i przede wszystkim niezwykle dokładnie poznać to, co wiele osób myśli na konkretny temat.Obecnie badanie opinii publicznej jest istotną kwestią w bardzo wielu branżach, (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/12/10

W jaki sposób bada się opinie?

Jak można nauczyć się śpiewu?

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, kształcenie, muzyka, nauka, szkoła

Jak można nauczyć się śpiewu? (...) Każdy wokalista wie, że sam talent to zaledwie ułamek tego, czego potrzebuje by osiągnąć sukces. Lwią częścią drogi do osiągnięcia sukcesu jest bowiem ciężka i wytrwała praca. Aby przynosiła ona oczekiwane efekty warto odbywać ją pod okiem profesjonalistów.Nie da się bowiem ukryć, że nawet najintensywniejsze próby w domu nie zapewnią nam tego co profesjonalne lekcje śpiewu w Warszawie lub innej miejscowości, (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/12/03

Jak można nauczyć się śpiewu?

Nauka języka obcego od najmłodszych lat

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, biznes, edukacja, tłumaczenia, usługi

Nauka języka obcego od najmłodszych lat (...) takich języków, jak chiński czy japoński, wśród których ogromną rolę odgrywa intonacja. Można więc uznać, że tłumaczenia pisemne czy tłumaczenia ustne z języka z angielskiego tak mocno się rozpowszechniły, ponieważ język ten jest tak prosty. Zadziwia także jego ekspansja i uniwersalność. W dużej mierze związane jest to z amerykańskim stylem zarządzania i podchodzenia do obcokrajowców.O czym jednak powinni przede wszystkim (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2014/07/11

Nauka języka obcego od najmłodszych lat

Kiedy zacząć naukę angielskiego

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, edukacja, kształcenie, kursy, szkolenia

Kiedy zacząć naukę angielskiego (...) względu wiele osób wybiera dodatkowe kursy w szkołach prywatnych. Jest jeszcze jedna opcja – na kursy językowe w Anglii można wyjechać przez cały rok. Zalety takiego kursu są nieocenione – przede wszystkim zmuszeni jesteśmy korzystać z tego języka na co dzień, a nie tylko w trakcie zajęć. Dzięki temu znacznie lepiej szlifujemy język poprzez realny kontakt z osobami posługującymi się nim od urodzenia – a jest to nieoceniona zaleta takich kursów, ponieważ ważna jest nie (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/06/21

Kiedy zacząć naukę angielskiego