Kategorie

Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Dodany przez Joanna Bogusz | 2020/02/15

Czarodziejski i zdrowy ruch
Zdrowy ruch jest podstawą ludzkiej egzystencji.

Gdy nie ruszamy się to zaczynamy chorować.  Aerobik, fitness klub, indoor walking, pilates popularne są w całej Europie oraz na świecie. Nie ma sensu rezygnować z takiej formy ruchu. Pilates jest rozważny i delikatny.

Aerobik to ruch intensywny, pełen ekspansji oraz wymagający wielu sił fizycznych, ale dający powera, owego kopa energii, którego nie dają inne sporty. Wszyscy pamiętamy, gdy na świecie pojawił się aerobik – ruch przy muzyce, w sali z lustrem i trenerką, która instruuje jak ćwiczyć, sama intensywnie skupiając się na takiej formie ruchu. Jane Fonda jest matką aerobiku, a do tej pory starsze osoby pamiętają zdjęcia Jane w stylowym stroju do aerobiku. Wtedy aerobik święcił triumf i był ogromnie popularny.

Walking, czyli spacery to jest to. Indoor walking to ruch w sali, czyli spacery pod dachem. Coś dla osób w każdym wieku. Wrocław i Krzyki oferują wiele możliwości uprawiania sportu. Jest to relaks dla każdego.

Centrum fitness to miejsce czarodziejskie, dające sporo szans na rozwój i odpoczynek. Wystarczy dwa lub trzy razy w tygodniu poćwiczyć przez godzinę, aby odzyskać zdrowie i siły fizyczne. Ruch jest zalecany przez lekarzy i trenerów, daje sporo możliwości odpoczywania i zmusza do wyjścia z domu. Każde wyjście z domu przekłada się na zdrowie fizyczne. Nieważne czy jest to aerobik, pilates, joga, czy jakakolwiek inna forma ruchu. Najważniejsze jest relaksowanie się w odpowiednim towarzystwie, w najlepszej dla każdego z nas formie. To przecież ćwiczący wybiera ruch optymalny dla niego. Nikt inny tego nie uczyni w jego imieniu.
Dowiedz się więcej na stronie http://www.sofa-chillout.pl

Jeśli komuś nie odpowiada centrum fitness pod adresem to należy wybrać piłkę ręczną, kosza, piłkę nożną, tenisa ziemnego lub stołowego. Wszystko zależy od potrzeb oraz temperamentu osoby uprawiającej sport. Podsumowując, sport to jest to – relaks i mnóstwo sił fizycznych, odporność, zdrowie i wszystkie możliwości. Nieważne jaką formę ruchu wybierzemy. Ważne jest to, aby w ogóle się poruszać i nie usiąść na wieki przed telewizorem czy komputerem. Każdy ruch jest dobry.

Zdjęcia naszego reportera


hobby
rozrywka
czas wolny
sport