Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Klient nasz pan

Artykuły wg słów kluczowych: badania, klient, marketing, satysfakcja

Klient nasz pan (...) W dzisiejszych czasach, w dobie portali społecznościowych i stron do zakupu przez internet poddajemy ocenie niemalże wszystko. Wystawiamy gwiazdki w kilku stopniowej skali ocen za jedzenie w restauracji, atmosferę w pubie, przebieg transakcji dokonywanej przez internet czy jakość nauczania w szkole językowej. Dzielimy się swoją oceną, bo wiemy, że może być przydatna innym, bo mamy potrzebę skrytykowania bądź polecenia (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2018/06/14

Klient nasz pan

W jaki sposób bada się opinie?

Artykuły wg słów kluczowych: badania, marketing, pr

W jaki sposób bada się opinie? (...) Jak poznać opinię wielu osób odnośnie tego samego zagadnienia? Najprostszym sposobem na pewno są takie jak badania opinii społecznej. Dzięki nim można w dość krótkim czasie i przede wszystkim niezwykle dokładnie poznać to, co wiele osób myśli na konkretny temat.Obecnie badanie opinii publicznej jest istotną kwestią w bardzo wielu branżach, dlatego też nie dziwi fakt, że wiele firm przykład do tego wiele uwagi. Aby mieć pewność, że wyniki takich badań będą jak najbardziej wiarygodne, często zatrudniają do ich wykonania firmy posiadające w tej kwestii przede wszystkim odpowiednie doświadczenie. Zazwyczaj na wynikach takich badań bazują potem strategie rozwoju firm, wiedzą one (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/12/10

W jaki sposób bada się opinie?