Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki


Nauka języka obcego od najmłodszych lat

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, biznes, edukacja, tłumaczenia, usługi

Nauka języka obcego od najmłodszych lat (...) W dzisiejszych czasach, bardzo wielu rodziców decyduje się na wysyłanie swoich kilkuletnich pociech na kursy językowe. Jest to bardzo wygodne, ponieważ języki takie, jak angielski, niemiecki czy francuski, nie tylko pojawiają się w szkołach, ale przede wszystkim są podstawą funkcjonowania w społeczeństwie. Język angielski uznawany jest za absolutną podstawę, ponieważ bez niego nie można bezpiecznie poruszać się za granicą czy zdobyć (...)

Dodany przez Joanna Bogusz | 2014/07/11

Nauka języka obcego od najmłodszych lat

Kiedy zacząć naukę angielskiego

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, edukacja, kształcenie, kursy, szkolenia

Kiedy zacząć naukę angielskiego (...) W dzisiejszych czasach języka angielskiego uczymy się od najmłodszych lat. Już w szkole podstawowej najczęściej odbywają się lekcje właśnie tego języka, które są potem kontynuowane w gimnazjum, liceum i na studiach.Niestety, poziom języka angielskiego w szkołach państwowych, zwłaszcza w większych miastach, jak Kraków, najczęściej nie umożliwia poznania tego języka naprawdę dobrze – a jego znajomość jest najczęściej wymagana przez większość pracodawców. Z tego (...)

Dodany przez Dorota Klimecka | 2014/06/21

Kiedy zacząć naukę angielskiego