Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki

Jak dobrze wykorzystać coaching?

Artykuły wg słów kluczowych: nauka, szkolenia, wykształcenie, edukacja, kursy

Jak dobrze wykorzystać coaching? Jesteś początkującym menadżerem? Marzysz o własnej firmie? Wykorzystujesz coaching jako narzędzie pracy? Świetnie trafiłeś! Właśnie do osób takich, jak Ty, adresowana jest nasza oferta.Nie jest tajemnicą, że podstawą każdego udanego biznesu są umiejętności miękkie. Jednocześnie jest to dziedzina, która może wynieść każdego na szczyty, bądź zrzucić z piedestału tych, którzy zaniedbują jej naukę. Umiejętności takie jak inteligencja emocjonalna, publiczne wystąpienia, umiejętność gromadzenia ludzi chcących współdziałać w imię jednej sprawy, to...

Dodany przez Joanna Bogusz | 2016/04/28

Jak dobrze wykorzystać coaching?