Najnowsze

Galę innnowacyjny nauczyciel w nowoczesne systemy audiowizualne wyposaża firma z Warszawy

Z okazji jubileuszu Innowacyjnej Szkoły, która odbędzie na Zamku Królewskim w Warszawie, przygotowaliśmy specjalne fotoksiążki

Logistyka jako kierunek studiów

Artykuły wg słów kluczowych: edukacja, transport, logistyka, spedycja, transport ponadgabarytowy

Logistyka jako kierunek studiów Współczesna młodzież staje przed bardzo trudnym i skomplikowanym zadaniem, które zobowiązuje ją do przedsięwzięć związanych z bardzo szybkim i niekoniecznie świadomym wyborem swojej przyszłości. Kończąc szkołę średnią, młodzi ludzie staja przed koniecznością zadecydowania, którą drogą chcą podążać, a dokładniej czy chcą realizować studia, a jeśli tak, to na jakim kierunku.Z roku na rok, pomimo niżu demograficznego liczba kierunków studiów oraz ich różnorodność diametralnie wzrasta. Oznacza to jednocześnie, że zainteresowanie nimi jest coraz większe,...

Dodany przez Dorota Klimecka | 2015/05/21

Logistyka jako kierunek studiów